Bilety Autokarowe   Biegi w Rzeszowie   Konie   WizzAir   Narty   Bieganie   Zdrowie Uroda   Loty easyJet   Londyn Bilety   Ciąża i Poród   RyanAir  
  
  Strona Główna
  Tabletki na Odchudzanie
  Fatburner - Spalacz Tłuszczu
  Spalanie Tłuszczu
  Przyśpieszyć Metabolizm
  Kiedy Stosować Dietę?
  Wyznacznik Atrakcyjności
  Poduszka Ortopedyczna
  Dieta a Trening
  Dieta Kopenhaska
  Dieta Odchudzająca
  Dieta 1000 kalorii
  Dieta Kwaśniewskiego
  Dieta Cambridge
  Dieta Dukana
  Dieta Wiosenna
  Dieta Kapuściana
  Dieta Andersona
  Dieta Jogurtowa
  Dieta Gersona
  Dieta South-Beach
  Dieta Śródziemnomorska
  Dieta Haya
  Dieta Wysokoenergetyczna
  Dieta Hollywoodzka
  Dieta Atkinsa
  Dieta Antycukrzycowa
  Nieskocholesterolowa
  Dieta Mayra
  Dieta Antywrzodowa
  Dieta Antyzaparciowa
  Dieta Rekonwalescenta
  Dieta Szwedzka
  Dieta Makrobiotyczna
  Dieta Lekkostrawna
  Dieta Grupy Krwi
  Dieta Niskoenergetyczna
  Rola Jedzenia i Picia
  Cellulit
  Hormony a Przemiana Materii
  Odchudzanie a Woda
  Jeść i nie przytyć
  Piramida Żywności
  Nawyki Żywieniowe
  Pokochać Siebie
  Męcząca Dieta
  Tabela Kaloryczna
  Indeks Glikemiczny
  Przepisy Kulinarne Light
  Diety, Odżywianie, Uroda
  Wczasy Odchudzające
  Przyczyny Tycia i Nadwagi
  Reklama w Serwisie
  Kontakt
 
 


Targi Diabetica Expo 2011

W terminie 27-28 września 2011 roku w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przy ul. Gagarina 11 w Toruniu odbędzie się XV Jubileuszowe Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne i IX Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości.

W imieniu organizatorów - Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Centrum Konferencji i Wystaw Expo - Andre serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na w/w wydarzenie.

Jest to wydarzenie medyczne o wyjątkowym klimacie i ogromnym zainteresowaniu środowiska medycznego i diabetologicznego oraz samych diabetyków. Tegoroczna edycja przypada w 600-lecie Pokoju Toruńskiego z roku 1411 po sławnej w całej Europie zwycięskiej bitwie Polaków nad Krzyżakami pod Grunwaldem w 1410 roku. Tegoroczna edycja przypada też w XXX- lecie istnienia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. To wszystko czyni wyjątkowy charakter wydarzenia toruńskiego.

Sympozjum Diabetologiczne odbywa się w Toruniu corocznie od 1997 roku, i jego głównym założeniem jest popularyzacja najnowszych osiągnięć diabetologii wśród lekarzy specjalistów i lekarzy pierwszego kontaktu, rozpowszechnianie wiedzy naukowej i szkolenie chorych na cukrzycę. Dzięki bardzo dużej życzliwości i pomocy ze strony najwybitniejszych przedstawicieli polskiej diabetologii Toruń stał się stolicą dorocznych spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy lekarzami i ich pacjentami.

Największym sukcesem dla organizatorów bez wątpienia wdzięczność osób chorych na cukrzycę, dla których coroczne spotkania w Toruniu są "świętem", dają możliwość poszerzenia wiedzy na temat ciężkiej i nieuleczalnej choroby z którą muszą żyć oraz przezwyciężać komplikacje z tymi związane.

Podczas Sympozjum, na Foyer Auli odbędzie się wystawa najnowszych leków i urządzeń diagnostycznych stosowanych w leczeniu cukrzycy, punkty bezpłatnych konsultacji dla osób chorych na cukrzycę, degustacje żywności dla diabetyków, pomiary poziomu cukru we krwi oraz inne badania profilaktyczne dla mieszkańców Torunia i okolic.

Tel kontaktowy 56/ 621 11 27

 
   
   
 
Jaworzyna Krynicka