Bilety Autokarowe   Norwegian   Konie   WizzAir   Narty   Bieganie   Zdrowie Uroda   Loty easyJet   Londyn Bilety   Ciąża i Poród   RyanAir  
  
  Strona Główna
  Tabletki na Odchudzanie
  Fatburner - Spalacz Tłuszczu
  Spalanie Tłuszczu
  Przyśpieszyć Metabolizm
  Kiedy Stosować Dietę?
  Wyznacznik Atrakcyjności
  Poduszka Ortopedyczna
  Dieta a Trening
  Dieta Kopenhaska
  Dieta Odchudzająca
  Dieta 1000 kalorii
    - Dieta 1000 Kalorii cd.
  Dieta Kwaśniewskiego
  Dieta Cambridge
  Dieta Dukana
  Dieta Wiosenna
  Dieta Kapuściana
  Dieta Andersona
  Dieta Jogurtowa
  Dieta Gersona
  Dieta South-Beach
  Dieta Śródziemnomorska
  Dieta Haya
  Dieta Wysokoenergetyczna
  Dieta Hollywoodzka
  Dieta Atkinsa
  Dieta Antycukrzycowa
  Nieskocholesterolowa
  Dieta Mayra
  Dieta Antywrzodowa
  Dieta Antyzaparciowa
  Dieta Rekonwalescenta
  Dieta Szwedzka
  Dieta Makrobiotyczna
  Dieta Lekkostrawna
  Dieta Grupy Krwi
  Dieta Niskoenergetyczna
  Rola Jedzenia i Picia
  Cellulit
  Hormony a Przemiana Materii
  Odchudzanie a Woda
  Jeść i nie przytyć
  Piramida Żywności
  Nawyki Żywieniowe
  Pokochać Siebie
  Męcząca Dieta
  Tabela Kaloryczna
  Indeks Glikemiczny
  Przepisy Kulinarne Light
  Diety, Odżywianie, Uroda
  Wczasy Odchudzające
  Przyczyny Tycia i Nadwagi
  Reklama w Serwisie
  Kontakt
 
 


Dieta 1000 kalorii

Dieta 1000 kalorii, albo krótko mówiąc dieta 1000 to dieta, która dostarcza organizmowi w pożywieniu wszelkich niezbędnych składników nie przekraczając przy tym 1000 kalorii dziennie. Cała tajemnica tej diety to sposób na to by umieć sobie te kalorie przeliczać i nie przekraczać 1000 dziennie. Potrawy więc muszą być na tyle odchudzone aby można było poczuć, że się pojadło a zarazem nie przekroczyło dziennej normy. Niezbędna w tej diecie jest tu tabela kaloryczna, którą najlepiej wywiesić sobie na lodówce, aby wiedzieć z czego komponować najlepiej nasze posiłki. Jest to chyba najczęściej stosowana dieta na całym świecie, najbardziej znana i najbardziej bezpieczna dieta o ile oczywiście nie przesadzimy i nie zejdziemy z dziennej porcji kalorii poniżej 1000, ponieważ wtedy staje się już niebezpieczne takie odchudzanie.

Tanie Tabletki na Odchudzanie:

Suplementy Diety Online

Najtańsze Preparaty Odchudzające i Tabletki na Odchudzanie.
Najlepsze Ceny - Sprawdzony Sklep - Oryginalne Produkty!

Zasadą tej diety jest podzielenie swojego dziennego posiłku na 5 części. Śniadanie 250 kalorii, drugie śniadanie 100 kalorii, obiad 350 kalorii, podwieczorek 200 kalorii i kolacja 100 kalorii. Dieta 1000 kalorii jest jedną z bezpieczniejszych diet do stosowania aby w miarę szybko schudnąć, a przy tym zdrowo. Jeśli już uda się nam schudnąć i chcemy zachować naszą wagę, przez kolejny czas należy zwiększyć kaloriie dziennie do 1200, potem do 1500, wprowadzać to stopniowo. Należy też pamiętać, że osoby które pracują fizycznie nie powinny zmniejszać swojej dziennej porcji kalorii poniżej 1500 kalorii. Oczywiście nie powinno się przy tym zapominać o ruchu, zrezygnować ze słodyczy i oczywiście pić duże ilości płynów, najlepiej wody.

Podobno najlepszym sposobem na poranne oczyszczanie organizmu jest szklanka letniej wody z połówką wyciśniętej cytryny. To wypijamy na czczo a dopiero po pół godzinie nasz żołądek i wątroba są w pełnej gotowości do trawienia i działania. Ciekawym trikiem dla naszych oczu jest też krojenie wszystkiego co jemy na cieniutkie plasterki, to sprawia wrażenie, że mamy dużo jedzenia na talerzu, to cieszy łakomczuchów. Dobrym sposobem jest też wypijanie szklanki wody przed jedzeniem, i jeść bardzo bardzo powoli. Nie zjadajmy też czegoś tylko dlatego, że się zmarnuje, to wcale nie sprzyja szybkiemu odchudzaniu.


Wkrótce przepisy na dietę 1000 kalorii. Stosujcie dietę 1000, ona pomoże Wam schudnąć.

Czytaj więcej o diecie 1000 kalorii.

 
   
   
 
Jaworzyna Krynicka